Torba na basen BEDPANLINER 600

Jest bezpiecznym rozwiązaniem na zbiórkę i transport, a następnie utylizację wydzielin.

Zapytaj o ofertę

Torba na basen BEDPANLINER 600

Chroni przed zabrudzeniami oraz rozpryskiwaniem, zatrzymuje zapachy, mikroorganizmy. Wyposażona we wkładkę chłonną, eliminuje wydaliny i mocz. Torba na wszystkie modele basenów zapewnia optymalne warunki higieny oraz bezpieczeństwa. Jest bezpiecznym rozwiązaniem na zbiórkę i transport, a następnie utylizację wydzielin.

Wskazania

Pacjenci w izolatkach, intensywna opieka medyczna, resuscytacja, salae wybudzeniowe dla pacjentów po zabiegach chirurgicznych na przewodzie pokarmowym, SOR, opieka położnicza i rehabilitacja. Również w transporcie medycznym, ambulansach, karetkach pogotowia itp.

Sposób użycia

Otworzyć pudełko i oderwać pierwszą torbę z rolki. Umieścić torbę na basenie. Torba chroni cały basen, wkładka pozostaje na dole przykrytego naczynia (ultraszybka absorpcja 600 ml kału i moczu). Umieścić bezpośrednio pod pośladkami pacjenta. Hipoalergiczna torba i wkładka zostały przebadane dermatologicznie i są specjalnie zaprojektowane do długotrwałego kontaktu ze wszystkimi rodzajami skóry (w tym najbardziej wrażliwą skórą). Pacjent może bezpiecznie siedzieć na nakładce na basen, nawet w przypadku, gdy musi siedzieć dłużej lub często korzystać z basenu.
Po użyciu zdjąć napełnioną torbę, pociągnąć za sznurki ściągające i zawiązać węzeł. Jeśli jest potrzeba, zawiązać węzeł na samej torbie. Nie wyrzucać do WC. Usuwać jako odpady zmieszane lub zgodnie z obowiązującym protokołem.

Specyfikacja

Wymiary: torba 60 x 40 cm
Pudełko zawiera 20 toreb

Produkty powiązane