Elmiko

Firma eksportuje swoje produkty do wielu krajów na różnych kontynentach. Jesteśmy nie tylko producentem, lecz także dystrybutorem wielu marek znanych na arenie międzynarodowej. Dla zapewnienia najwyższej jakości naszych usług Elmiko ma ISO 13485, a także certyfikat CE na wszystkie produkty ze swojej ofert.

Elektroencefalograf

Elektroencefalograf niezastąpiony w trafnej diagnozie

Elektroencefalograf to urządzenie, które rejestruje impulsy elektryczne rozmieszczone w różnych punktach głowy. Fale mózgowe, czyli drgania o częstotliwościach nieprzekraczających0,5-3 5Hz. Sygnały te informują o rozmieszczeniu fal elektromagnetycznych wewnątrz mózgu. Interpretacja fal pozwala na diagnozę i porównanie aktywności prawidłowej z patologiczną. Nieinwazyjne i bezbolesne badanie elektroencefalografem pozwala zdiagnozować wiele chorób i dolegliwości, a wśród nich: padaczkę, zatrucia toksynami, bóle głowy, nawracające omdlenia oraz pozwalają stwierdzić śmierć mózgu.

Aparaty EEG. Na straży zdrowia

Aparaty EEG to zaawansowane urządzenia, które są szeroko wykorzystywane na wielu polach. Znajdziemy je w gabinetach prywatnej praktyki lekarskiej, szpitalach czy w specjalistycznych placówkach medycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg specjalistycznych urządzeń dopasowanych do częstotliwości badań i potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wyposażyć każdy gabinet w urządzenia najwyższej jakości.

Aparat eeg. Cena według potrzeb

W ofercie Elmiko znajdują się urządzenia czołowych producentów. Aby ułatwić wybór podzieliliśmy dostępne aparaty na trzy główne kategorie. Pierwsza przedstawia urządzenia o konkretnym zastosowaniu. Listę otwierają aparaty EEDdigiTrack do badań klinicznych. To najbardziej zaawansowane urządzenia na rynku. Możliwość stworzenia wielu konfiguracji sprawia, że to optymalny wybór w relacji aparat eeg- cena. W tej kategorii znajdują się również inne zaawansowane urządzenia, aparatura pomocnicza i akcesoria. Kolejna kategoria zawiera aparaty według ich przeznaczenia. Kardiologia, intensywna terapia, neonatologia, psychiatria i psychologia, to zaledwie początek. Szeroka lista potwierdza wszechstronność oferowanych przez nas urządzeń. I w końcu docieramy do kategorii według firm. Uznani producenci i najlepszy sprzęt. Czy trzeba czegoś więcej?

Wybierz optymalny elektroencefalograf. Cena ma znaczenie

Często jednak to zależność elekroencefalograf - cena warunkuje zakup sprzętu. Możemy Państwa zapewnić, że każde urządzenie to produkty najwyższej jakości. Nowoczesne, wyposażone w równie doskonałe akcesoria. Co ważne, sprzęt objęty jest gwarancją i instrukcją w języku polskim. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Elmiko