Torba urologiczna dla mężczyzn MALE URINAL 600

Zawiera chłonny wkład, który absorbuje mocz, zapewniając optymalną higienę, a także bezpieczeństwo.


Zapytaj o ofertę

Torba urologiczna dla mężczyzn MALE URINAL 600

Ta chłonna kaczka męska „100% ochrony rąk” zastępuje plastikowe kaczki (koniec z czyszczeniem, rozlewaniem) w przypadkach ograniczonej mobilności, sytuacjach awaryjnych lub ryzyku zakażenia. Zapobiega zarówno rozpryskiwaniu, jak i zabrudzeniu rąk lub otoczenia użytkownika. Zatrzymuje zapachy oraz mikroorganizmy. Zawiera chłonny wkład, który absorbuje mocz, zapewniając optymalną higienę, a także bezpieczeństwo.

Wskazania:

izolatki, SOR, urologia, dializa, onkologia, intensywna i paliatywna opieka (w celu ograniczenia używania pieluch); zdrowie i transport w nagłych wypadkach: pogotowie ratunkowe, straż pożarna, ambulansy itp.

Sposób użycia

Otworzyć pudełko i oderwać pierwszą torbę urologiczną z rolki. Trzymać za higieniczny zintegrowany uchwyt (opatentowany®). Torba urologiczna jest gotowa do użycia, ręce są w pełni chronione, wkładka leży na dnie torby (ultraszybka absorpcja 600 ml moczu). Oddawać mocz bezpośrednio do torby. Owinięcie wokół wkładki zapobiega rozpraszaniu mikro celulozy lub proszku w torbie lub na skórze. Hipoalergiczne, torba i wkładka zostały przebadane dermatologicznie tak, aby chronić osobę sprawującą opiekę nad pacjentem i pacjenta, nawet w przypadku przedłużonego lub częstego użycia. Po użyciu zdjąć napełnioną torbę, pociągnąć za sznurki ściągające i zawiązać węzeł. Jeśli jest potrzeba, zawiązać węzeł na samej torbie. Nie wyrzucać do WC. Usuwać jako odpady zmieszane lub zgodnie z obowiązującym protokołem.

Specyfikacja

Wymiary: torba 60 x 40 cm
Pudełko zawiera 20 toreb

Specyficzne kody

Produkty powiązane