Torba na WC TOILET BOWL LINER 600

Jest bezpiecznym rozwiązaniem na zbiórkę i transport, a następnie utylizację wydzielin.

Zapytaj o ofertę

Torba na WC TOILET BOWL LINER 600

Chroni przed zabrudzeniami oraz rozpryskiwaniem, zatrzymuje zapachy, mikroorganizmy. Wyposażona we wkładkę chłonną, eliminuje wydaliny i mocz. Torba chroni WC (muszlę klozetową i deskę w zależności od użycia), zapewnia optymalne warunki higieny oraz bezpieczeństwa. Jest bezpiecznym rozwiązaniem na zbiórkę i transport, a następnie utylizację wydzielin.

Wskazania

W przypadku izolacji zakażonego pacjenta, w celu badań czynnościowych lub leczenia środkami biobójczymi (markery, chemioterapia itp.). Gdy przepisy zabraniają zrzutów do systemów wodnych. Nadaje się do wszystkich typów dużych wiader do krzeseł toaletowych lub basenów sanitarnych (duże modele dla pacjentów otyłych), basenów i muszli klozetowych.

Sposób użycia

Otworzyć pudełko i oderwać pierwszą torbę z rolki. Torba chroni całą muszlę klozetową, wkładka pozostaje na dnie torby (ultraszybka absorpcja 600 ml stolca i moczu).
Usiąść i skorzystać z WC bez spłukiwania. Hipoalergiczna torba i wkładka są przebadane dermatologicznie i są specjalnie zaprojektowane do kontaktu ze wszystkimi rodzajami skóry (w tym najbardziej wrażliwą skórą). Pacjent może bezpiecznie siedzieć na nakładce na WC, nawet w przypadku, gdy musi siedzieć dłużej lub często korzystać z WC.
Po użyciu zdjąć napełnioną torbę, pociągnąć za sznurki ściągające i zawiązać węzeł. Jeśli jest potrzeba, zawiązać węzeł na samej torbie. Nie wyrzucać do WC. Usuwać jako odpady zmieszane lub zgodnie z obowiązującym protokołem.

Specyficzne kody