EEGDigiTrack multiEEG_42

Jedna z najnowocześniejszych na świecie, 42-kanałowa głowica oraz ogromna ilość modułów dodatkowych pozwala wykonać pełną diagnostykę neurologiczną pacjenta

Zapytaj o naszą ofertę

Aparat EEGDigiTrack multiEEG_42

Aparat EEG z dwoma stanowiskami  - wykorzystywany w placówkach medycznych, gdzie wykonywanych jest dużo badań EEG. Dwa stanowiska pozwalają na niezależną pracę osób wykonujących i opisujących badania. Jest to rozbudowany aparat do rutynowej diagnostyki EEG, idealnym do badań w każdym gabinecie neurologicznym, a także dużym szpitalu, gdzie potrzebna jest osobna stacja analizy EEG, znajdująca się np. w innej części budynku. Jedna z najnowocześniejszych na świecie, 42-kanałowa głowica oraz ogromna ilość modułów dodatkowych pozwala wykonać pełną diagnostykę neurologiczną pacjenta. Ponadto, głowica pozwala na podłączenie dodatkowych kanałów np. saturacji (SpO2, czy przycisk pacjenta), a także prezentuje pomiar impedancji bezpośrednio na głowicy za pomocą diod LED. Połączenie poprzez interfejs sieciowy LAN pozwala na uzyskanie stabilnego połączenia z komputerem, co ma istotny wpływ na jakość i wiarygodność zarejestrowanych zapisów EEG.

Aparat EEGDigiTrack multiEEG_42 wyróżnia się zaawansowanym oprogramowaniem, choć niezwykle łatwym i intuicyjnym w codziennej obsłudze. Dodatkowe stanowisko aparatu umożliwia jednoczesną pracę lekarza i technika EEG – jednoczesne wykonywanie badania na stanowisku rejestracji i przeglądanie wcześniej zarejestrowanych zapisów na stanowisku analizy. Stanowiska mogą być połączone siecią LAN lub pracować w sieci szpitalnej.

Aparat EEGDigiTrack multiEEG może być skonfigurowany dokładnie do potrzeb danej pracowni:

  • możemy skonfigurować np. stacjonarne stanowisko rejestracji i mobilne stanowisko analizy (na laptopie, np. do pracy w domu) lub odwrotnie - stanowisko rejestracji może być zbudowane na bazie laptopa, aby wygodnie wykonać badanie EEG np. do domu pacjenta, a następnie ocenę i analizę badania wykonać na stacjonarnym stanowisku analizy EEGDigiTrack,
  • konfigurację dopasujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Możemy również połączyć wiele stanowisk rejestracji i analizy w sieci.

EEGDigiTrack Manager daje dodatkowe możliwości:

Dzięki naszej nowoczesnej, rozproszonej bazie danych EEGDigiTrack Manager, mamy możliwość automatycznej synchronizacji danych między dowolną ilością stanowisk bez potrzeby instalowania serwera danych. To pierwsze i unikatowe rozwiązanie w aparatach EEG na świecie, pozwalające uniknąć kosztów skomplikowanej infrastruktury sieci komputerowej. Dla Państwa wygody możemy również w pełni zintegrować wielostanowiskowy system EEGDigiTrack z siecią szpitalną za pomocą protokołu HL7 (opcja dodatkowa), a także wyposażyć aparaturę w wielokamerowy system monitorowania pacjentów.

Specyficzne kody