Torba na wymiociny VOMIT BAG 600

Zapobiega rozpryskiwaniu oraz zabrudzeniu rąk lub otoczenia użytkownika. Zatrzymuje zapachy i mikroorganizmy. Wyposażona w chłonną wkładkę eliminuje wymioty, zapewniając optymalną higienę i bezpieczeństwo.

Zapytaj o ofertę

Torba na wymiociny VOMIT BAG 600

Torba na wymiociny „100% ochrony rąk” jest zalecana w przypadku nudności lub wymiotów, szczególnie w przypadku działań w sytuacjach awaryjnych lub ryzyka infekcji. Zapobiega rozpryskiwaniu oraz zabrudzeniu rąk lub otoczenia użytkownika. Zatrzymuje zapachy i mikroorganizmy. Wyposażona w chłonną wkładkę eliminuje wymioty, zapewniając optymalną higienę i bezpieczeństwo.

Wskazania

Interwencje i transport w nagłych wypadkach (strażacy, pogotowie ratunkowego, ambulansy itp.) oraz w czasie wszelkich transportów medycznych. Sale wybudzeniowe, sale przedoperacyjne i pooperacyjny, onkologia, geriatria, szczególnie w przypadku epidemii (zapalenie żołądka i jelit, norowirusy itp.).

Sposób użycia

Otworzyć pudełko i oderwać z rolki pierwszą torbę na wymioty . Trzymać za higieniczny zintegrowany uchwyt (opatentowany®). Torba na wymioty jest gotowa do użycia, zapewnia pełną ochronę rąk, na dnie torby znajduje się wkładka (ultraszybka absorpcja wymiotów 600 ml / 20 uncji). Wymiotować bezpośrednio do torby. Osłona wokół wkładki zapobiega rozpraszaniu mikro celulozy lub proszku w torbie lub na skórze. Hipoalergiczne , torba i wkładka zostały przebadane dermatologicznie tak, aby chronić osobę sprawującą opiekę nad pacjentem i pacjenta, nawet w przypadku przedłużonego lub częstego użycia. Po użyciu zabrać napełnioną torbę, pociągnąć za sznurki ściągające i zawiązać węzeł. Jeśli zaistnieje potrzeba, to zawiązać węzeł na samej torbie. Nie wyrzucać do WC. Usuwać jako odpady zmieszane lub zgodnie z obowiązującym protokołem.

Specyfikacja

Wymiary: torba 60 x 40 cm
Pudełko zawiera 20 toreb

Specyficzne kody

Produkty powiązane