Aktualności

PRO INFANTIS 2019. Konferencja Pediatryczna-Naonatologiczna :: Międzyzdroje, 13-14 czerwca

PRO INFANTIS to cykl konferencji poświęconych klinicznie użytecznej tematyce opieki nad noworodkiem, który adresowany jest do pediatrów i neonatologów z mocnym akcentem na promocję zdrowia oraz postępowań klinicznych.

17th European Congress of Clinical Neurophysiology :: Warsaw, 5-8 June

We are pleased and honored to invite you to attend the 17th European Congress of Clinical Neurophysiology, where we will exhibit with our EEGDigiTrack family devices. The Congress main topic is: SHAPING THE PRESENCE AND THE FUTURE OF CLINICAL NEUROPHYSIOLOGY.

XXIX Konferencja Polskiego Towarzystwa Epileptologii na temat Padaczki :: Warszawa, 16-18 maja

Zapraszamy na trzydniową konferencję Polskiego Towarzystwa Epileptologii. Podczas ośmiu sesji zostaną poruszone różne aspekty w diagnostyce i leczeniu padaczki. Nie zabraknie też kontrowersyjnego tematu, jakim jest, między innymi, marihuana w leczeniu padaczki.

Ogólnopolska XI Szkoła Neonatologii :: Toruń, 17-18 Maja

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiej Szkoły Neonatologii jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ w ramach niej odbędą się warsztaty poświęcone tematyce aEEG na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka, które poprowadzi dr n. med Łukasz Karpiński. Warsztaty odbędą się 17 maja, o godzinie 13.50 (Sala TERRA C). Zachęcamy do rejestracji.

NEUROLOGIA 2019 :: Kraków, 26-27 kwietnia

Kolejnym wydarzeniem, na którym nas nie zabraknie, jest XV Krajowa Konferencja Szkoleniowa - NEUROLOGIA 2019. Nasze aparaty z serii EEGDigiTrack urozmaicą bogaty program wykładów oraz warsztatów. Będzie można zapoznać się z aktualną ofertą do badań EEG, CFM/aEEG lub Neurofeedbacku oraz akcesoriami kompatybilnymi ze sprzętem EEGDigiTrack.

VIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych :: Gdynia, 11-12 kwietnia

11 i 12 kwietnia bierzemy udział jako wystawca w VIII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych, podczas którego nasi specjaliści prezentują ofertę aparatów EEGDigiTrack do badań EEG, Neurofeedbacku, CFM/aEEG i nie tylko.

EXPOMED EURASIA

28 marca rozpoczęły się trzydniowe, największe targi w Turcji. Podczas dwudziestej szóstej edycji prezentowane są urządzenia, akcesoria oraz technologie medyczne najwyższej, światowej klasy. Expomed Eurasia gości w tym roku ponad 1100 marek i przedstawicieli marek z 45 krajów, a wśród nich jest także ELMIKO z ofertą EEGDigiTrack spełniającą najwyższe standardy światowe w zakresie wykonania i analiz.

Biblioteka ELMIKO

ELMIKO wraz z Ośrodkiem Szkoleń Medycznych Akson pod patronatem Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej opublikowało dwie części podręcznika do szkoleń licencyjnych specjalisty i terapeuty biofeedbacku. Metoda biofeedback od wielu lat jest skutecznym i cenionym narzędziem w codziennej pracy terapeutów. Dlatego w naszej codziennej pracy staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom między innymi po to, aby poszerzać i popularyzować wiedzę o tej formie terapii.